- -
Script Php Kategoriler - Kullanım Klavuzu

Kullanım Klavuzu

1. Size verilen link ile sitenize giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra giriş panonuz değişecektir. Giriş panonuzdan ilan ekle butonuna basınız.
2. İlan kategorisini seçiniz.
3.İlanı yüklemeden önce resimlerinizi küçültünüz aksi halde resim yüklerken ve sayfalarınız açılırken yavaşlama olucaktır. Resimleri nasıl küçültürüm tıklayınız
4.İlanınız anasayfada otomatik olarak çıkacaktır. İlanı eklerken aynı anda vitrinde,en ucuzlarda ve süper vitrinde gösterebilirsiniz.Göstermek istediğiniz bölümün yanındaki kutucuğu işaretleyiniz.
5. İlanınıza ait video varsa Youtube,Dailymotion,Mynet ve diğer video yükleme servislerini kullanabilirsiniz.
(Video servislerine yüklediğim videoyu sayfama nasıl eklerim? tıklayınız.)
6. İlanın harita konumunu belirleyiniz.
(Sitenizdeki haritanın çalışması için bu bölümde bulunan Google Map API Key kodunu girmeniz gerekmektedir. bu kodu https://code.google.com/apis/console/ adresinden alabilirsiniz.

Web Site istatistikleri için Google Analytics kullanıyor iseniz, Google Analytics kodunu ilgili alana giriniz. Google Maps ve Analytics Kodu almak için Google'a kayıt olmanız gerekmektedir. Google'a Kayıt olmak için tıklayınız.)

7. İlanı belirli bir süre yayınlamak istiyorsanız ilan gönderim sayfasında en alt kısımdan ilanın kaldırılacağı tarihi belirleyiniz. Belirlediğiniz tarihte sistem ilanı otomatik olarak yayından kaldırır eğer tekrar süre ilave edip yayına almak isterseniz yönetim panelinden ilgili ilana girip süreyi değiştiriniz.

8. Son olarak ilanı gönder butonuna basınız.

Bu anlatım size faydalı olmadımı? Görsel eğitim için tıklayınız.