- -
Script Php Kategoriler - Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Hizmet Kullanım Sözleşmesi.
Emlak Scripti Php Web Hizmetleri ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır.
Bu kullanım sözleşmesi şartlarına uymayan müşterilerimizin hesaplarının kapatılma hakkını Emlak Scripti Php Web Hizmetleri gizli tutar.

1- Bizimle anlaşma sağladığınız web yazılımının kaynak kodları hiç bir şekilde verilmez. Bizimle anlaşma sağladığınız yazılımın kullanım haklarını almış olursunuz.Kaynak kodlarını talep etmeniz
durumunda yazılımın proje telif haklarını ödemekle yükümlü olduğunuzu unutmayınız.

2- Anlaşmanıza bağlı olarak yazılımlarınız haftalık yada 3 ay da bir kez yedeklenir.Yedekleme süresi: anlaşmanız dışında oluşabilecek veri kaybı yada benzeri hatalardan Emlak Scripti Php Web Hizmetleri sorumlu değildir.

3- Emlak Scripti Php yazılımlarını kullandığınız süreçte bilgisayarınızda lisanslı antivirüs bulundurulması zorunludur. Aksi halde web sitenizde olabilecek virüs yada benzeri aksiliklerden Emlak Scripti Php Web Hizmetleri sorumlu değildir.
Ayrıca oluşabilecek hasarlar ücrete tabii olarak onarılır.

4- Emlak Scripti Php yazılımlarında kullanıcı hatalarından oluşan problemler Emlak Scripti Php Web Hizmetlerinin size verdiği garanti kapsamının dışındadır.

5- Tüm hizmet paketlerimizin fiyatları size sunulan paketin özellikleri dahilindedir. İlave olarak istenilecek her türlü özellik ek olarak ücretlendirilir.

6- Emlak Scripti Php yazılımlarının tamamı sizin kendinizin yönetebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle içerik eklenmesi tamamen sizin tarafınızdan yapılması gerekir.İçerik eklenmesinin bizim tarafımızdan yapılmasını talep ettiğinizde ek olarak ücretlendirilir.

7- Yazılımınız hosting(Barındırma alanı) Ve Domain (Alan adı) Yıllık ödemeleri size 15 gün önce bildirilir. 15 Günden sonra ödeme yapmamanız durumunda yayınınız kesintiye uğrar bu durumda oluşabilecek veri kaybı yada herhangi bir sorundan Emlak Scripti Php Web Hizmetleri sorumlu değildir.

Geri İade Koşulları

1- Yazılımı iade etmeniz durumunda host domain ve ek masrafları düşülerek iade alınır.

2- İade süreniz maksimum 15 gündür 15 günden sonraki iadelerde ücret geri ödemesi yapılmaz.

Not: Scriptlerimiz hiç bir şekilde farklı bir hostta barındırılmaz bu nedenle lütfen teklif etmeyiniz.